Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur modelleri, Fenestra tarafından üretilen fonksiyonel yapısı ve teknik özellikleri bakımından müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Kullanım açısından ve teknik özelliklerine bağlı olarak, birçok farklı modeli  olmak üzere tercih edilebilmektedir.

 OTOMATİK PANJUR SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI

İş yerlerinde ve evlerin pvc pencereye uygulanan otomatik panjurların kullanımı; her geçen gün artmaktadır. Otomatik panjur sistemleri; şıklık ve zerafetten ödün vermeden estetik görünüm sağlayan bir korunma sistemidir.

Otomatik panjurların birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Rüzgar, yağmur ve aşırı sıcakların yarattığı bütün olumsuz koşullara karşı üstün bir koruma sağlar. Özellikle, maddi yönden önem arz eden dükkan ve mağazaların korunmasında da; en gerekli güvenlik sistemleridir. Art niyetli kişilerin, ev ve iş alanlarınıza girmesine engel teşkil ettiğinden; caydırıcı bir rol oynar.

Panjur Fiyatları

 OTOMATİK PANJUR FONKSİYONEL ÖZELLİKLERİ

– Panjur sistemleri kapatıldığı zaman, kullanıldığı alanın dış çevreden gözlenmesine engel olur. Böylece, hem mahremiyet kalkanı oluşturur; hem de hırsızlık olaylarının önüne geçer.

– Doğal olaylara ve olumsuz iklim şartlarına karşı koruma sağlar.

– Ev eşyalarını, mobilya ve elektronik eşyaların satıldığı ya da depolandığı yerleri; güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.

– Otomatik panjurlar, estetik formlarda tasarlanabildiği için, dekoratif bir koruma kalkanı oluşturmaktadır.

– Yüksek derecede ses yalıtımı sağlar ve gürültü kirliliğini önler.

– Hiçbir müdahaleye gerek duyulmadan, kendiliğinden açılıp kapandığı için; hasta ve yaşlılar için pratik çözümler oluşturur.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

– Otomatik panjurlar; yapımında ve montajında kullanılan malzemeler sayesinde; ısı, ses ve ışık izolasyonu sağlar. Böylelikle, bütçenize destek olur.

– Uzaktan kumandalı ya da buton ile açılıp kapanabilmektedir.

– Özel formdaki alüminyum ekstrüzyon lamel ya da poliüretan dolgulu alüminyum lamel alternatifleri mevcuttur.

– Tüp motorlar, olası zorlanmalardan dolayı oluşabilecek ısınmaya karşı termik korumalıdır.

– Kesintisiz güç kaynağı mevcuttur ve otomatik panjurların çalışmasında, özel olarak tasarlanmıştır.

– Ürünler, birçok çeşitli modele ayrılmıştır. Tüm ürünler, teknik olarak mimari yapıya uygun olan renk seçeneklerine sahiptir.

– İçeriğinde kullanılan alüminyum malzemesi, paslanmadığı için; ürünler oldukça uzun ömürlüdür.

– Son teknolojik sistemler olup, Fenestra güvencesiyle; uzun ömürlü, çözüm odaklı, estetik bir kullanım deneyimi sunar.