Sağıroğlu Panjur

Hakkımızda

Hakkımızda Sağıroğlu Panjur

Kaliteli - güvenilir - profesyonel 
SAĞIROĞLU , otomatik kapı sistemleri hizmeti sağlayan bir firmadır. Yaklaşık 30 yıllık bir deneyimle müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun otomatik kapı sistemleri ürünleri üretmekteyiz. Yalnızca satış işlemi değil sonrasında ürünler üzerinde hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle karşılaşacağınız sorunlara en uygun ve hızlı çözümleri SAĞIROĞLU firması olarak üretmekteyiz. Sizlerin memnuniyetini düşünerek yaptığımız çalışmaları her geçen gün teknolojinin ışığında ileri taşımaktayız. Türkiye içerisinde hemen hemen her bölgeye SAĞIROĞLU ürünlerimizi ve hizmetlerimizi götürebilmekteyiz. 

Otomatik kepenkler, özellikle şehir içerisinde dükkanları ve işyerleri olan kişiler tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Geleneksel kepenklerin aksine üretim teknolojisi sayesinde uzun süreli sağlam kepenklere sahip olabilirsiniz. Uzaktan kumandayla açılıp kapanan bu otomatik kepenkler kullanıcılarına konfor sağlamaktadır. Dairesel açılır kapı sistemleri otopark girişleri için biçilmiş bir kaftandır. Büyük girişli evleriniz için de kullanabileceğiniz dairesel açılır kapı sistemleri, güvenliğiniz için de oldukça önemlidir. Yana kayar kapı sistemleri de çok kişi tarafından kullanılan otoparklar için kullanışlıdır. Uzaktan kumanda sayesinde giriş çıkışlar oldukça kolay olacaktır. Seksiyonel garaj kapıları, müstakil ev garajları için oldukça kullanışlıdır. Hızlı PVC kapılar ve Endüstriyel kapılar da depolar ve fabrika girişleri için uygun olarak üretilmektedir.

Otomatik kapı sistemleri, elektronik motor sistemi sayesinde bazı sensor veyahut uzaktan kumanda yardımıyla kendiliğinden açılan ve kapanan bir teknolojidir. Son yıllarda teknolojik ilerlemelerin hayatımızın içerisine nüfuz etmesiyle bu tarz yenilikler ortaya çıkmıştır. Özellikle alışveriş merkezlerinde, otellerde, hastanelerde ve havalimanları gibi tercih edilmektedir. İnsan kuvveti gerektirmeden gerçekleştirilen açma ve kapama eylemi hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlamaktadır. Yalnızca yukarıda saydığımız alanlarda değil hemen hemen her işyeri ve mekanda bu kapılar sıklıkla tercih edilmektedir. Bu teknoloji hem maddi hem de manevi olarak artılar da katmaktadır. Örnek verecek olursak garajların giriş kısmında bulanan otomatik bariyer sistemleri sayesinde yabancı kişilerin girişi engellenmektedir. Aracınızı güvenle park edebilirsiniz. Bunun yanında fotoselli cam kapılar yoğun giriş çıkış yapılan alanlarda ısının kaybolmasını önler. Sıcak havalarda içerinin soğukluğu kaybolmazken soğuk havalarda alanın sıcaklığını koruyabileceksiniz.