Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemleri ile yüksek teknoloji gerektiren tüm kepenk sistemlerine sahip olabilirsiniz. Otomatik kepenkler Ekonomik fiyatlardan başlayıp, kullanılacak motor ve lamel türüne göre daha yüksek fiyatlara çıkabilir. 2 Yıl garantili otomatik kepenk sistemleri garanti süresince bakım ve garanti sonrasında teknik destek imkanı sunulabilen üst düzey ürünlerdir.

 

Yüksek sirkülasyona sahip kurum ve kuruluşların tercih ettiği kepenk tipi olan otomatik kepenk sistemleri hareket ve güvenlik sensörü, uzaktan kumanda, kuru akü sistemleri ve kapalı tip elektrik sistemleri ile çok kullanışlı ve görsel şıklık sunan ürünlerdir.

Otomatik kepenkler mağaza ve dükkanlar için kullanılan eski tip manuel kepenk sistemlerine göre daha yüksek güvenlik ve komfor sağlar. Eski tip manuel kepenkler yüksek gürültü oranları ile ve zor kullanıma sahipken yeni nesil otomatik kepenk sistemleri uzaktan kumanda ile düşük gürültü ve enerji seviyesi ile kolay kullanımlıdır. Siz de hemen otomatik kepenk siparişi verin, rahat edin.